×
ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ Teşhis Tedavi Servislerimiz Uygulamalarımız BİLGİ BANKASI Faydalı Bilgiler Sık Sorulan Sorular BLOG İLETİŞİM
X
Vets&Pets WhatsApp
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
vets and pets veteriner kliniği

SERVİSLERİMİZ

ACİL SERVİS

Trafik kazaları, vurma, çarpma, kalp yetmezlikleri, kanamalı durumlar gibi acil durumlarda anında müdahale, bize getiremediğinizde yerinde müdahale hizmeti verilmektedir.

Bir telefonunuz size ulaşmamız için yeterlidir.

Atatürk Mahallesi 10. Sokak No:11 Halkalı – Küçükçekmece / İstanbul

GSM: 0 545 405 45 85

Tel: 0 212 494 36 98

vets and pets veteriner kliniği

İç Hastalıklar

Genel durum bozukluğu, iştahsızlık, kusma,ishal, yüksek ateş, öksürük, kaşıntı, denge bozukluğu, kilo değişimleri v.s. belirtilerde yapılacak erken müdahalenin dostunuzun hayatının kurtulmasında büyük önemi vardır.

İç hastalıkları petlerin iç organ sistemleri ile ilgili incelemeleri yapar. Sağlık hizmeti verilen petin ve sahibinin doğru bilgilendirilmesi ve yönlendirmesi gerekmektedir.

Dahiliye; petin sindirim sistemi, hormonal sistemi, kalp, akciğer, böbrek, kan hastalıkları, kanserin dahili tanı ve tedavisi, enfeksiyon hastalıkları, romatizmal ve allerjik hastalıklar, yaşlı hasta grubunun sağlığı ve hastalıkları ile ilgilenir.

vets and pets veteriner kliniği

Kan Analizi

Kliniğinimizde dışkı, kan, idrar tesleri ile Serolojik, bakteriyolojik ve mantar ekimleri yapılmaktadır.

Kliniğimizde Hemogram, biyokimyasal kan tahlilleri (böbrek, karaciğer, şeker, kolesterol, elektrolitler) gibi analizlerde yapılır.

vets and pets veteriner kliniği

Eve Servis

Küçükçekmece-Bahçelievler-Başakşehir-Bahçeşehir bölgeleri için evinizde veteriner bakım hizmeti veriyoruz.

Randevu için lütfen irtibata geçiniz. 0212 494 36 98

vets and pets veteriner kliniği

Pet Kuaför

Kuaförlük hizmetlerimiz kliniğimizde traş süresince petlerinizin muayenesi demektir.Bu da sizlerin fark edemediğiniz pek çok ciddi hastalıkların erken tanısını sağlar. Çünkü kuaförlük hizmetimiz özellikle veteriner hekimimiz tarafından verilmektedir.

Arzu ettiğiniz her türlü traş modeli uygulanmaktadır.

Gün boyunca traş ve banyo hizmeti alabildiğiniz kliniğimizin amacı sizin zamanınıza saygıdır. Traş ve banyo sırasında petlerinizin terk edilme duygusunu yaşamamaları için sahipleri yanlarında bulunabilmektedir.

vets and pets veteriner kliniği

Pet Market - Pet Pansiyon

vets and pets veteriner kliniği